E FUNDIT/ Mbytet pushuesi në Durrës
Kryeministri Zoran Zaev në darkë me kryetarin e Selanikut, Yiannis Boutaris
Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev mbrëmë ka arritur në Selanik, me ftesë të kryetarit të komunës së Selanikut, Yiannis Boutaris.

“Selaniku i mrekullueshëm si çdoherë, qytet mik në Greqinë fqinje. Në darkë të përbashkët me kryetarin e Selanikut Boutaris folëm për sendet që na lidhin, në mjedis pozitiv. E falënderova për mikpritjen dhe ndajtëm pritjet tona për një vit 2018, vit të suksesshëm”, shkruan kryeministri Zaev në rrjetin social Facebook.

Shtuar më 31/12/2017, ora 10:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori