Kristijan Daniellson viziton Maqedoninë
Drejtori Drejtorisë për zgjerim të Komisionit Evropian, sot po zhvillon një vizitë në Maqedoni, njofton Portalb.

Mësohet se ai do të takohet me liderët e katër partive më të mëdha politike dhe do t’ua përcjellë porositë se perspektiva evropiane kërkon përgjegjësi nga vendet që synojnë BE-në./Albeu.com/

Shtuar më 27/05/2016, ora 10:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori