Krismat në dasmë, 5 të plagosur në Strugë
Në fshatin Xhepin të Strugës, hareja dhe gëzimi i dasmave është shndërruar në tragjedi.

Një person i paidentifikuar ka gjuajtur me gurë me armë zjarri tek dasmorët.

Të lënduarit janë dërguar drejt Spitalit të Strugës, ku dhe po mjekohen.

Policia ndërkohë ka nisur hetimet për rastin. /albeu.com/


Shtuar më 04/08/2014, ora 15:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori