Kontrollohet makina e një prokuroreje?
Në kuadër të hetimit të hapur nga Prokuroria për Ndjekjen e Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, është bastisur shtëpia e prokurores së PSP-së, Lile Stefanova, mëson Plusinfo.

Ajo drejton hetimet në lëndën "Perandoria". Ndërkohë, prokuroria ka mohuar se është bërë kontrolli.

Sot gjithashtu është kontrolluar shtëpia e prokurores Katica Janeva, ku është konfiskuar telefoni i saj celular.
Shtuar më 16/07/2019, ora 08:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori