Komuna e Haraçinës ndihmon familjet e varfra me ushqime

Pëlqej
Banka për ushqim Maqedonia dhe Eurohuman Internacional Maqedonia, me përkrahjen e CBF Partnership Maqedonia dhe në bashkëpunim me Komunën e Haraçinës dhe Kryetaren e re Milikije Halimi, sot kanë shpërndarë 38 paketa me produkte ushqimore për familjet e varfraKomunën e Haraçinës.


Shtuar më 14/12/2017, ora 17:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori