Komandant Hoxha godet Aleancën dhe BESËN
Pëlqej
Xhezair Shaqiri ose siç quhet ndryshe, komandant Hoxha përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook ka goditur ASH-në dhe Lëvizjen BESA sepse sipas tij nga këto parti është shpifur se ai i ka sjellë vota LSDM.

Ja reagimi i plotë:

“Eu po sa shpejt po del rena ne sbesh
Me akuzonin pa deshmi partit shqiptare se un ja sjella lsdm votat shqiptare.pisat e pa turp

Sidomos lrpdsh dhe besa

Tani po del se secila parti shqiptare paska pas kualicione me lsdm dhe vmron per ti mund shqiptaret me vota
Aleanca ne vazhdimsi po insiston duke ju then tjereve se K Hoxha me zaevin ka shku

Qfar reziku apo interesi kan kta lideret shqiptar teme sulmojn me genjeshtra

Athua mos vall poe ndjejn rezikun nga un se dotjau them troq marinat nete ardhmen dhe mendja tyre ta sulmojm K Hoxhen qe te ja zbresim respektin qe gezon dhe si preventiv ta sulmojm me genjeshtra
Kot e keni me sulme te tilla ndaj meje

Duhet ta shtoni frigen sepse nuk dota keni let me mua
Un as lsdm as ne asnje parti nuk jam

Hakun dota them gjithnje”, ka shkruar Shaqiri. /albeu.com/


Shtuar më 19/10/2017, ora 22:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori