Tahiri reagon ndaj dënimit: Ndiqni LIVE konferencën
Kishte futur një fëmijë në bagazh, policia serbe arreston shqiptarin
Në Merdare, duke kaluar kufirin me Serbinë, policia serbe ka arrestuar një shofer shqiptar.

Indeksonline mëson nga burimet se arsyeja e arrestimit ka qenë për shkak se shoferit shqiptar i është gjetur një fëmijë në bagazh.

Pas këtij konstatimi, shoferi shqiptar është marrë në pyetje nga policia serbe por ende nuk është zbardhur ajo çfarë ka deklaruar pasi edhe ngjarja ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së kaluar.

Gjithashtu nuk është bërë i ditur as identiteti i shoferit si dhe fëmijës që kishte në bagazhin e makinës.


Shtuar më 18/08/2019, ora 09:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori