Këto të dy vetëm panë sherrin e deputetëve shqiptarë në parlament (VIDEO)
Në videon që u shpërnda sot u pa grushtimi mes një deputeti të PDSH-së dhe një të BDI-së.

Nga PDSH-ja ishte Orhan Ibrahimi ai që u përfshi në konflikt, ndërsa nga BDI-ja ishte Rexhail Ismaili.

Sigurisht, të pranishëm ishin dhe të tjerë deputetë të te dy forcave politike kryesore shqiptare në vend.

Mirëpo, siç mund ta shihni edhe në këtë video të shpërndarë nga mediat, ka patur dhe dy "spektatore" në Kuvend, si duket vëzhgues të huaj. /albeu.com/
Shtuar më 26/08/2014, ora 20:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori