Këto janë emrat e zëvendësministrave nga radhët e LR-PDSH-së
Lëvizja për Reforma në PDSH ka vendosur se kush do të jetë bartës pozitave në eshalonin e dytë dhe të tretë të qeverinë e re, të drejtuar nga kryeministrit Zoran Zaev.

Zëvendësministër i ministrisë së Transportit dhe Lidhjeve do të jetë Remzi Memedi, zëvendësministër në ministrinë e punës dhe mirëqenies sociale, Elmi Aziri dhe zëvendësministre e punëve të jashtme, Arta Toci. /INA/

Shtuar më 12/06/2017, ora 19:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori