Kercënohet me jetë Bashkim Bakiu, kandidat i Lëvizjes Besa
Kandidati i Lëvizjes Besa për kryekomunar të Sarajit, Bashkim Bakiu, është kërcënuar me jetë nga një person i panjohur.

Lajmin e ka bërë të ditur vet kandidati nëpërmes rrjetit social facebook.

"Kërcënimi nuk do të më ndalë. Jetën e jep dhe e merr Zoti! Humbjen tuaj nuk mundet ta ndalë askush! Rasti është paraqitur në polici, si dhe tek faktori ndërkombëtarë!.", është shprehur, Bashkim Bakiu.
Shtuar më 06/10/2017, ora 09:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori