Këngëtari emërohet ambasador
Qeveria ka caktuar për ambasador në Kazakistan një person që deri më dje ka qenë këngëtar.

Bëhet fjalë për Ilija Psaltirov, i cili megjithatë ka mbaruar për Shkenca Ekonomike, transmeton Lajm.

Emërimi i Psaltirov vjen në një kohë që në diplomacinë maqedonase po ka shumë skandale dhe rreziku që mund të behën ende të tilla me emërime sikundër është ky, është tejet i madh. /albeu.com/Shtuar më 11/09/2014, ora 14:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori