KE: Njëherë rezultatet, pastaj vlerësimi
Komisioni Evropian (KE) njëherë do t'i presë vlerësimet e misionit OSBE/ODIHR për zgjedhjet lokale në Maqedoni, ndërsa më pastaj do të shpalosë komentin dhe vlerësimet, paralajëmroi Peter Stano, zëdhënësi eurokomisarit për zgjerim Stefan Fyle, raporton Mia.


"Komisioni Evropian do të shpalosë komentet tek pasi të bëhen zyrtare rezultatet dhe të shohim vlerësimin e misionit OSBE/ODIHR", ka thënë eurodiplomati Stano. /albeu.com/
Shtuar më 08/04/2013, ora 14:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori