Kasami: Falenderojmë shqiptarët për mbështetjen
Kreu i Levizjës BESA Bilall Kasami mbajti një konferencë për shtyp pak minuta më parë duke theksuar se kjo parti është fituesja e vërtetë e këtyre zgjedhjeve, ndërkohë që ka shpallur fitoen në njësitë zgjedhore nr.1 dhe nr.2.

“Falenderoj në rashë të parë shqiptarët që na besuan. Duke filluar nga nesër ne do të jemi zëri i shqiptarëve në institucionet e Maqedonisë”., tha ai. /Albeu.com/
Shtuar më 12/12/2016, ora 00:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori