Karotreci shkul shtyllat elektrike në Komunën Qendër (VIDEO)
Shërbimet e parkingjeve në Komunën qendër, duke marrë një ‘xhip’ të parkuar të vend të ndaluar, kanë rrëzuar dy shtylla elektrike dhe kabllot në Debar Maallo.

Qytetarët kanë reaguar se iu janë ndërprerë gjitha lidhjet. Dëshmitarët kanë treguar se njëra shtyllë është shkulur ndërkaq tjetra është thyer. /ekspress/
Shtuar më 02/01/2018, ora 19:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori