Kapen hajdutët që vodhën kishat në Tetovë
Sektori për punë të brendshme në Tetovë në tërësi i zbardhi gjashtë vjedhjet e rënda që gjatë këtij muaji u bënë në kishat ortodokse në Tetovë, Kopancë, Radiovce dhe Podbregje.

Individët e këtyre veprave janë Xh.M.(22) nga Tetova dhe një 17 vjeçar nga fshati Ozormishte. Ata gjatë hetimit në stacionin policor kanë pranuar veprat kriminale.


Shtuar më 14/05/2018, ora 15:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori