Kandidati i PDSH-së tërhiqet nga gara për Strugën
Pëlqej
Kandidati i PDSH-së për Strugën sot do të japë dorëheqje nga kandidimi i tij për kryetar komune.

Tërheqja e tij bëhet për shkak mos përçarjes së votës në Strugë për t’i dhënë mundësi që shqiptari të jetë sërish në krye të komunës.

Nuk dihet ende se cilën parti do të mbështesë PDSH-ja në Strugë, por siç mësohet gara në Strugë do të jetë mes Selës dhe Merkos. /albeu.com/


Shtuar më 25/09/2017, ora 20:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori