Ka të lënduar si pasojë e tërmetit në Shkup (VIDEO)
Një tërmet i fuqishëm ka goditur para dy orësh qytetin e Shkupit, fuqia e të cilit ka lëkundur edhe Kosovën dhe Shqipërinë.

Nga ky tërmet ka pasur edhe të lënduar të cilët me urgjencë janë dërguar nëpër spitalet e Shkupit, më afër shtëpive të tyre.

Sot është e dyta herë që tërmetet kanë lëkundur Maqedoninë. Në mëngjes u regjistrua një tërmet me 4.4 shkallë riter, kurse tani me 5.1 shkallë. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2016, ora 18:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori