Ka humbur një vajzë shkupjane
Pëlqej
Një 22-vjeçare nga Shkupi, vetëm 22-vjeçe që mbrëmë ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më në banesë.

Vajza me iniciale S.S është raportuar si e humbur nga familjarët e saj.

Lajmi për humbjen e vajzës së re është dhënë nga MPB-ja e Shkupit. /albeu.com/

Shtuar më 14/08/2014, ora 14:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori