Gruevski dhe Zaev nisin takimin me Komisionerin Hahn
Komisioneri për zgjerim i Bashkimit Europian Johannes Hahn ka nisur takimin me kryeministrin Nikolla Gruevski dhe liderin e LSDM-sëi Zoran Zaev.

Fillimisht takimet ishin të ndara, ndërsa tani po diskutohet mes të treve.

Në orën 16:30 pritet një takim io përbashkët i Hahn me katër liderët politikë në Maqedoni, përfshirë edhe shqiptarë Ali Ahmeti dhe Menduh Thaçi. /albeu.com/
Shtuar më 02/06/2015, ora 11:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori