Jankullovska: Zaev i ngarkuar penalisht
Ministrja e brendshme Gordana Jankullovska derisa ka komentuar "bombën" e fundit të publikuar nga LSDM-ja, ka deklaruar se lideri opozitarë Zoran Zaev dhe bashkëpunëtorët e tij në mungesë të projekteve konkrete, kanë vendosur që në publik të dalin me materiale të montuara të siguruara në mënyrë antiligjore.

Jankullovska madje u shpreh se Zoran Zaev është i shqetësuar për seriozitetin e veprave penale, që i merr mbi vete. /albeu.com/
Shtuar më 20/04/2015, ora 13:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori