Ja si kanë ndryshuar politikanët në Maqedoni (FOTO LAJM)

Nikola Gruevski
I shohim çdo ditë në ekran, por rrallë herë na shkon mendja ti shohim sesi kanë ndryshuar ata përgjatë viteve.

Meta.mk dhe Portalb.mk ju sjellin fotografitë në vijim.

Në to mund të vereni sesi kanë ndryshuar ndër vite politikanët më në zë të skenës politike në vend./albeu.com/
Shtuar më 02/01/2015, ora 15:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori