Ja shakaja e vitit 2015 në Maqedoni (VIDEO)
Portali Albeu.com zgjedh shakanë e vitit 2015 në Maqedoni. Ajo...

Portali Albeu.com zgjedh shakanë e vitit 2015 në Maqedoni. Ajo është deklarata e vitit e liderit të BDI-së, Ali Ahmeti. Ndiqeni dhe do të na jepni të drejtë për përzgjedhjen :)www.albeu.com

Posted by Albeu.com on Friday, January 1, 2016
Portali Albeu.com zgjedh shakanë e vitit 2015 në Maqedoni. Ajo është deklarata e vitit e liderit të BDI-së, Ali Ahmeti, ku mundohet të arsyetojë dështimin në realizimin e zgjidhjes së problemit të emrit, e cila ishte edhe pengesa kryesore për antarësim në NATO, një premtim i BDI-së nga zgjedhjet e kaluara.

Mes tjerash, Ahmeti rëndit luftën Rusi-Ukrainë dhe luftrat në Irak e Siri si pengesa për zgjidhjen e problemit të emrit të Maqedonisë.

Ndiqeni videon e mësipërme. /albeu.com/

Shtuar më 01/01/2016, ora 16:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori