Ja kush është personi që goditi qytetarin në Hasanbeg (VIDEO)
Ish-kryeministri dhe kryetari i VMRO'së Nikolla Gruevski, së bashku me kreun e Qytetit të Shkupit Koce Trajanovski, janë vënë në shënjestër të kritikave në Hasaneg.

Këto kritika janë shoqëruar me përleshje mes inspektorit të komunës së Gazi-Babës Hajredin Sulisi.

video tregohet edhe përleshja mes tyre.

Banorët e Hasanbegut, të goditur nga vërshimet, brenda disa ditëve kanë dëbuar nga kjo lagje disa funksionarë. /albeu.com/
Shtuar më 10/08/2016, ora 09:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori