Ja kush është kandidati i LSDM-së në Strugë
Pëlqej
Vasko Ashtallkoski me shumë do jetë kandidat i LSDM-së në garën për Komunën e Strugës.

Pjesë e listës së këshilltarëve do të jetë edhe partia e Fijat Canoskit me tre këshilltar në pozicionin 4,6 dhe 7, shkruan Strugalajm.

Edhe pse taktizoi deri në momentin e fundit LSDM shkoi me një kandidat të profilit të ulët më shumë për të rojtur votat sesa për të fituar.
Shtuar më 14/09/2017, ora 12:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori