Ja emrat e mundshëm që do të zëvëndesojnë Taravarin
Pas zgjedhjes se Arben Taravarit si kryetar te komunes se Gostoivarit, ne loje vijne disa emra qe do te mund te zevendesojne ish ministrin e shendetesise.

Emrat e mundshem qe flitet se mund te behen minister jane: Bekim Tateshi drejtor i klinikes se semundjeve te syrit, neurologu Fatmir Mexhiti dhe Zijadin Sela.

Sipas informatave jozyrtare keta jane emrat e mundshem qe do te mund te zevendesojne Taravarin nese Aleanca per Shqiptaret mbetet ne Qeveri.
Shtuar më 31/10/2017, ora 12:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori