Ja cilat zona të Maqedonisë janë bllokuar nga bora
Moti në të gjithë vendin edhe sot ka qenë i ftohtë.

Me reshje dëbore janë mbuluar sot edhe zonat e Prilepit, Mavrovës, Krushevës, ndërsa me reshje shiu janë mbuluar Shtipi, Demir Kapia, Berova dhe Strumica.

Për shkak të borës së dendur dhe ngricës, ecja e makinave nëpër shumë akse po bëhet me zinxhirë.

E rëndë situata paraqitet në aksin Dibër - Strugë./albeu.com/

Shtuar më 04/01/2015, ora 16:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori