Ja çfarë i bashkoi forumet rinore të partive politike
Forumi rinor i Bashkimit Demokratik për Integrim në Kumanovë, ka organizuar turne në fushë futbolli.

Turneu i organizuar nga FR i BDI-së, mban moton "Sporti nuk njeh politikë".

"Nëse nuk unifikuam votën shqiptare të unifikojmë shpirtin, krenarin dhe dinjitetin tonë kombëtar nëpërmjet këtij aktiviteti sportiv. Faleminderojmë FR të PDSH dhe FR të Lëvizjes Besa që pranuan të marrin pjesë në këtë aktivitet sportiv", kanë deklaruar organizatorët. /albeu.com/
Shtuar më 29/09/2017, ora 11:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori