Vetëm 50 vjeç, COVID-19 i merr jetën mamisë në Elbasan
Ja çfarë bëri BDI-ja gjatë vitit 2014
Në rrjetin social më të madh në botë, facebook po qarkullon një fotografi me "arritjet e BDI-së".

Në të paraqiten "arritjet" e BDI-së gjatë vitit që lamë pas, shkruan Almakos.

Fotoja ngjan që është foto-montazh dhe përcjell anët më të errëta të asaj që ka bërë BDI në qeveri./albeu.com/
Shtuar më 02/01/2015, ora 12:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori