Ivanov pranon shkresën e Talat Xhaferit për shumicën parlamentare
Kabineti i Kryetarit të shtetit, Gjorge Ivanov, konfirmon pranimin e njoftimit zyrtar nga Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi, për formimin e shumicës parlamentare.

Kabineti bën të ditur se Kryetari Gjorge Ivanov do të veprojë në pajtueshmëri të plotë me Kushtetutën e Maqedonisë dhe praktikës së mëhershme. /albeu.com/
Shtuar më 04/05/2017, ora 18:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori