Ivanov dhe Gruevski përgatisin grusht shteti?
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Presidenti i Maqedonisë, Gjorgje Ivanov, në bashkëpunim me kryetarin e VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevskin, po përgatisin grusht shteti, shkruan e përjavshmja "Fokus".

Sipas këtij mediumi, thuhet se në rast se qeveria e re do të formohet nga LSDM-ja me në krye Zoran Zaevin, atëhere ai do të shpallet "puçist".

Sipas burimeve të këaj reviste javore, Ivanovi dhe Gruevski kanë dërguar ekipet në Jasen për të përgatitur akomodimin e familjeve të Ivanovit dhe Gruevskit. /albeu.com/

Shtuar më 21/04/2017, ora 10:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së