Ish kryetari Kuvendit: Turp për akuzat, kam qenë 10 vite kryetar i Kuvendit
Ish kryetari I Kuvendit, Trajko Veljanoski tani më është larguar nga ndërtesat e Gjykatës Penale pasi u ndalua sonte nën dyshimin se ishte një nga organizatorët e ngjarjeve të 27 prillit në Kuvend, shkruan Albeu.com

Ai u largua duke u thirrurr në imunitetin e deputetit.

“Secili deputet ka imunitet. Por jo, ju lutem, unë kam qenë kryetar Kuvendi për 10 vjet dhe tani unë qenkam organizator? Turp “ tha Valjanoski gjatë largimit nga Gjykata. /albeu.com/
Shtuar më 20/02/2019, ora 19:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori