Mbështetësi i Lëvizjes Besa bën thirrje për protestë para Ambasadës të Kosovës
Pëlqej
Një anëtar i Lëvizjes Besa Zekerija Alim, së fundi ka gjetur kohë të thërrasë protesta para Ambasadës së Kosovës pasi sipas tij gazetarët shqiptarë të Kosovës po fyejnë shqiptarët e Maqedonisë për shkak të fesë.

Ai me këtë rast ka sulmuar edhe gazetaren e njohur botërisht Arbana Xharra,raporton lajmi.net

Lëvizja Besa tashmë është ndarë në dysh dhe ende nuk dihet saktësisht se cili fraksion ka të drejtë ta mbajë këtë parti.

Shtuar më 21/06/2018, ora 15:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori