Ilirida thërret për protesta! (VIDEO)
Mbrëmë në rrjete sociale ka nisur të shpërndahet edhe një video-ilustrim, ku bëhet thirrje që shqiptarët ti bashkohen protestës së sotme kundër rastit "Monstra".

Videoja titullohet "Ilirida thërret", ka pamje nga të tjera porotesta të zhvilluara nga shqiptarët dhe bën thirrje që proestës së sotme ti bashkohen sa më tepër qytetatarë.

Në këtë video, ndër të tjera tregohet reagimi i shqiptarëve kur iu shkelet e drejta dhe diskriminohen. /albeu.com/Shtuar më 04/07/2014, ora 10:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori