Ilindeni bashkon Pendarovskin dhe Arifin (VIDEO)
Pëlqej
Koordinatori nacional për NATO-n, Stevo Pendarovski dhe nënkryetarja e BDI-së, Teuta Arifi në “Top Tema” në mënyrë indirekte iu referuan propozimit të fundit për emrin “Republika e Maqedonisë së Ilindenit” dhe siç thonë ata Ilindeni është ajo që na bashkon.

Shtuar më 18/05/2018, ora 09:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori