E FUNDIT/ Zjarr te konviktet e Qytet Studentit, digjet banesa pranë tyre (VIDEO)
Ia mori makinën shokut për përdorim, ia shet dikujt tjetër
Një person është arrestuar në Fushë Kosovë, pasi që i njëjti pasi ka huazuar veturën, pronë e viktimës mashkull dhe të njëjtën i ka shitur personi të tret.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.
Shtuar më 17/08/2019, ora 15:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori