I riu në Strumicë rrëmben dhe përdhunon vajzën 13-vjeçare
Pëlqej
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Strumicë ku një 19-vjeçar me inicialet D.A dyshohet të ketë përdhunuar një vajzë të mitur.

Një qytetar me iniciale Q.M. (53) ka denoncuar në Sektorin e punëve të brendshme në Strumicë se dje personi D.A. (19) nga Strumica në shtëpinë e tij, ka kryer sulm seksual ndaj vajzës së tij 13 vjeçare.

Atë ditë rreth orës 9:35, vajza 13 vjeçare është denoncuar si e zhdukur, pasi më datë 10.08.2017 është parë për herë të fundit në shtëpi.

Po ndërmerren të gjitha masat për pastrimin e plotë të rastit. /albeu.com/

Shtuar më 12/08/2017, ora 17:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori