I akuzuari i rastit Monstra, Fejzi Haziri arrestohet në Klinikën e Pulmologjisë
Fejzi Haziri i akuzuar në rastin “Monstra” dhe i cili ishte i dënuar me vendim të plotfuqishëm prej 6 vjet e gjysmë burg për armëmbajtje pa leje, sonte u arrestua në Klinikën e Pulmologjisë dhe është nën mbikëqyrjen e policisë. /albeu.com/
Shtuar më 17/04/2018, ora 22:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori