Humb një 20-vjeçar në Tetovë
Një 20-vjeçar me inicialet H.H ka humbur në Tetovë.

Policia ka nisur ta kërkojë të riun, menjëherë pasi familjarët e tij e deklaruan të humbur.

Babai ka raportuar në polici se i biri ka dalë nga shtëpia rreth orës 22.30 minuta të natës së djeshme dhe nuk është kthyer më. /albeu.com/
Shtuar më 18/08/2014, ora 15:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori