Horror në Tetovë, një i ri hidhet mbi shinat e trenit (VIDEO)
Pëlqej
Një aksident tejet i rëndë ka ndodhur mbrëmë në Tetovë rreth orës 19.00 kur treni i linjës Shkup - Kërçovë ka goditur për vdekje 31 vjeçarin maqedonas G.G nga Shkupi.

Trupi i të riut ishte ndarë në dy pjesë dhe sipas të gjitha gjasave bëhet fjalë për vetëvrasje, sepse në momentin tragjik trupi i të ndjerit ishte lakuriq.

Sipas letër-njoftimit që është gjetur në vendngjarje, djaloshi është me etni maqedonase dhe ka inicialet G.G.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe punon për zbardhjen komplet të rastit.

Kujdes! Pamjet janë të rënda dhe rekomandohet të shihet vetëm për personat mbi 18 vjeç /albeu.com/
Shtuar më 28/08/2014, ora 09:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori