Hiqet ndalesa për lëvizjen e kamionëve
Ndalesa për lëvizjen e kamionëve është hequr nga dita e sotme. Nuk vlen më ndryshimi kohor i regjimit të komunikacionit në rrugët e Maqedonisë.

Në të ndalohej lëvizja e automjeteve të rënda të transportit me masë të përgjithshme mbi 15 ton, gjatë fundjavës dhe kur temperaturat janë të larta. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2013, ora 17:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori