Hasanbeg, jetesa në shtëpitë e shkatërruara (VIDEO)
Përmbytjet në Shkup kanë lënë pa shtëpi shumë banorë të Hasanbegut.

Madje disa prej tyre kanë zgjedhur të mos i braktisin shëtpitë e tyre gjysëm të rrënuara.

Beamin Iseni, që nga dita pas vërshimeve ka larguar familjen e tij, ndërsa vet ka zgjedhur të qëndrojë në makinë për të ruajtur dhe ato pak gjëra që i kanë mbetur nga përmbytjet.

Banorët e Hasanbegut presin ndihmën e Institucioneve me shpresë se të gjithë do të dëmshpërblehen në mënyrë të drejtë shruan "Alsat". /albeu.com/

Shtuar më 19/08/2016, ora 10:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori