Hapet qendra e përbashkët e policive kufitare Kosovë-Maqedoni
Është bërë sot hapja zyrtare e Kontakt Qendrës së përbashkët të policive kufitare të Kosovës dhe Maqedonisë.

Të pranishën në cëremoninë e hapjes së kësaj qendre, në vendkalimin kufitar "Bllacë e Poshtme” do të jetë ministri i Punëve të Brendshme, Skender Hyseni, së bashku me ministren e Punëve të Brendshme, Gordana Jankulloska, si dhe ambasadorin e OSBE-së në Republikën e Maqedonisë, Ralf Bret. /albeu.com/
Shtuar më 23/01/2015, ora 13:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori