"Hakerat e Iliridës" mesazh portalit Kurir (FOTO)

mesazhi i hakerave për portalin
Portali maqedonas "Kurir", i njohur për afrimitetin me partinë në pushtet VMRO-DPMNE, ëshjtë sulmuar sot nga një grup hakerash që quihen "Hakerat nga Ilirida".


Ata kanë lënë një mesazh në ballinën e portalit ku kërkohet zbatimi i Marrëveshjes së Ohrit dhe se Ilirida është pjesë integrale e Shqipërisë Etnike. /albeu.com/
Shtuar më 07/02/2015, ora 17:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori