Hadi Osmani: Partitë shqiptare janë të mjera, andaj un, Muhamedi e Milikija jemi në LSDM
Reagime të ndryshme ka ngjallur publikimi i një videoje të kandidates së LSDM-së për Haraçinën, Milikije Halimi e cila gjatë fjalimit të saj bën shumë gabime.

Hadi Osmani, kandidat i LSDM-së për komunën e Likovës ka mbrojtur Milikije Halimin në lidhje me këto reagime duke i quajtur të mjera partitë shqiptare në Maqedoni.

Ja postimi i tij i plotë

"Tendenca e shume partive per te sulmuar dhe njellosur Milikije Halimin nuk e demton ate aspak, por vetem e tregon gjendjen e mjerueshme te partive te vetequajtura shqiptare dhe arsyen perse une, Milikija, Muhamedi dhe 70 mije shqiptare te tjere jemi me LSDM. Vec vazhdoni…edhe karavani jone vazhdon!". /albeu.com/
Shtuar më 02/10/2017, ora 10:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori