Grujovski dhe Kotevski po merren në pyetje në PSP
Ish eprori i Drejtorisë së pestë, Goran Grujovski dhe zëdhënës i partisë opozitare VMRO-DPMNE, Ivo Kotevski, momentalisht po merrenpyetje në Prokurorinë Speciale Publike.

Para se të hynte në PSP, pyetjes se gazetarëve se cila është arsyeja e ardhjes së tij në PSP, Kotevski nuk u përgjigj.
Rasti "Talir" ka të bëj me financimin e paligjshëm të partisë. /albeu.com/
Shtuar më 12/06/2017, ora 13:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori