Gruevski, Stavrevski dhe Jankullovska, dëshmitarët e parë të përgjimeve
Kryeministri Nikolla Gruevski, ministri i Financave, Zoran Stavrevski dhe ish Ministrja e Punëve të Brendshme, Gordana Jakullovska do të jenë dëshmitarët e pare të aferës së përgjimeve në Komisionin Anketues parlamentar për përgjimet.

Një gjë të tillë e njoftoi sot anëtari i Komisionit për përgjim nga rradhët e VMRO-DPMNE-së, Antonio Milloshoski, para fillimit të mbledhjes së komsionit,në të cilën partite duhet të propozojnë nga tre dëshmitarë dhe ekspertë.

Ai u shpreh se, do të kërkojë që mbledhja në të cilën do të dëgjohen dëshmitë e tyre të jetë e mbyllur për publikun. /albeu.com/
Shtuar më 03/12/2015, ora 13:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori