Gruevski prezanton arritjet e 100 ditëve të para
Kryeministri Nikola Gruevski dhe ministrat e tij pritet të prezantojnë sot para opinionit publik arritjet e 100 ditëve të parë të qeverisë së dalë pas zgjedhjeve të qershorit.

Mësohet se kreu i qeverisë së Shkupit me këtë rast do të përqendrohet në projektet ekonomike, me theks të veçantë në thithjen e investimeve të huaja. /albeu.com/
Shtuar më 27/09/2014, ora 11:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori