Gruevski: Po përgatisim një dokument që do t’i japë fund krizës
Pëlqej
Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, në një intervistë për televizionin “Kanal 5”, ka deklaruar se partia e tij është duke e përgatitur një dokument, i cili do të mundësojë daljen e vendit nga kriza e thellë politike dhe ruajtjen e unitetit të vendit.

Gruevski ka thënë se dokumenti do t’u dorëzohet partive më të mëdha politike në vend, gjatë javës së ardhshme./Albeu.com/

Shtuar më 19/03/2017, ora 22:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori