Gruevski më tha se ka budallenj që mendojnë se po punoj kundër shtetit (VIDEO)
Vlladimir Milçin, ish drejtori i fondacionit "Shoqëri e Hapur", ka komentuar takimin me ish-kryeministrin Nikolla Gruevski dhe kryetarin e OBRM-PDUKM.

"Para se Gruevski të bëhet kryeministër në një takim me mua më tha se në partinë time ka disa budallenj që mendojnë se ti dhe fondacioni yt punoni për të keqen e Maqedonisë", thotë Millçin gjatë një bisede për emisionin "Vrel Kosten". /albeu.com/

Shtuar më 29/08/2016, ora 12:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori