Gruevski: Çdo kush është i mirëpritur të jap ndihmën e tij
Në një deklaratë për media kryeministri i Maqedonisë Nikolla Gruevski ka komentuar vizitën e liderit të BDI-së, Ali Ahmeti në Greqi.

Sipas gruevskit, çdo kush që mendon se mund të kontribuojë dhe të ndihmojë me mënyrën e vet për çështje të caktuara është i mirëpritur.

“Mund të them përgjithësisht se çdonjëri që ndjen se mund të kontribuojë dhe të ndihmojë në mënyrën e vet, aktivitetet e tij i mirëpresim për sa kohë janë qëllimmirë”, ka deklaruar Gruevski. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2013, ora 18:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori